Na eshopu z důvodu naplnění kapacity již nepřijímáme objednávky na vánoční cukroví! Objednat lze pouze sváteční korpusy a máslové koláčky. Děkujeme za pochopení a přízeň.

Vánoční cukroví

Poctivé vánoční cukroví nesmí chybět na žádném svátečním stole. Současná doba však klade na všechny vysoké nároky a české rodiny stále častěji trápí nedostatek času, což se během svátků klidu paradoxně nikterak nemění. Mnoha ženám i mužům se nedostává prostoru k tomu, aby se sami pustili do vlastnoručního pečení. Přesto se nemusí vonících dobrot během svátků vzdávat! Jednoduchou možností je koupě vánočního cukroví. Při jeho výrobě usilujeme o plnohodnotnou chuť, kterou si pamatujete od svých maminek a babiček. 

Mezi nejprodávanější cukroví předchozích let patří směs obsahující 15 druhů cukroví. Každý rok navíc přidáváme minimálně jeden nový druh pro zpestření. Koupí vánočního cukroví mimo jiné ušetříte mnoho času, který byste jinak museli strávit nejen u trouby, ale i následným úklidem. Získáte tak více času na to užít si pohodové svátky po boku svých nejbližších. Na závěr musíme zmínit, že značný ohlas mezi zákazníky též loni získalo bezlepkové cukroví, které je důkazem, že Vánoce si můžete naplno užít i s určitými dietními omezeními.

 
   • Máslové koláčky - 0,5 kg
  • Máslové vázané koláčky nebo také zvané svatební koláčky vyrábíme u nás v Chocni podle tradičního receptu se třemi druhy náplní - tvaroh, mák a povidla. Balení (0,5 kg) obsahuje všechny tři náplně.

   K vyzvednutí budou připraveny ve čtvrtek 23. 12. 2021.

   Složení: pšeničná mouka, mléko, máslo, droždí, cukr, jablečná dřeň, smetana, tvaroh, mák, povidla, rozinky, vejce a olej. Výrobek může obsahovat stopy skořápkových plodů a slunečnicových semen. Alergeny jsou označeny podtržením. 

   Měrná cena: 580 Kč/kg. Spotřebujte do 5 dnů.

   • Varianta:
   • Cena:
   • 290 Kč / ks 290 Kč / ks